Jdi na obsah Jdi na menu

Hrabovský půlmaraton 2012

V sobotu 6. 10. 2012  se v Ostravě-Hrabové konal 9. ročník běžeckého závodu v půlmaratonu.Na start se postavilo 56 běžců a náš team reprezentoval MIREK a DALIBOR. Závod měl ideální podmínky,byl po celé trase rovinatý, bylo slunečno na asfaltu rozpáleném sluncem to pěkně peklo, výborné časy snad narušil nárazový silnější protivítr. O tom by mohl vykládat MIREK, kterému narušil vznik jeho nového rekordu, měl závod velmi dobře rozjetý,útočil na výborný čas, nakonec z toho bylo " pouhých 1:41". Pro DALIBORA to byla premiera na této trati (čistý pulmaraton ještě neběžel). Začal opatrně, pak zvyšoval tempo a vypadalo to na čas kolem 1:50sáti, na 15 kilometru však začala bolet noha a byl šťastný za výsledný čas v cíli 1:57 o který se musel poslední kilometry porvat sám se sebou.