Jdi na obsah Jdi na menu

Zimní běh bělským lesem

Dne 16. 2. 2011 se pořádal další běh v řadě z ročníků v Ostravě Bělském lese na 7 km. Okruhy to byly dva. Závod byl opět organizován i jako canicross. Trasa vedla znovu výborně, pěšinkami mezi stromy, byl to příjemný a rychlý cross a pěkně i z kopce do kopce. Počasí nadělilo nulové teploty, povrch byl suchý, ale tuhý a zmrzlý a k tomu zataženo. Na startu za TT Ostrava stála RENATA. Celkem bylo 9 běžců. Oproti nedávnému stejnému běhu téžého teamu, BET, dosáhla neskutečného zlepšení a to cca o 11 minut a vytvořila si tím navíc tak i svůj osobák. Před sebou měla o minutu a půl výbornou Ivu Zbořilovou z BET. V cíli zahřál připravený čaj. Vyhodnocení probíhalo jako vždy v hostinci u Bohuša, výhru si bylo možno zvolit. Akce byla opět svižná a přátelská.

RENATA - TT OSTRAVA - čas: 33:46 - 5. celkově / 2. v kategorii