Jdi na obsah Jdi na menu

Únorový běh bělským lesem - OZBL

19. 2. 2011 se konal první ročník 5 km únorového běhu ,,bělákem,, konaný MK Seitl a který byl zařazen jako předposlední závod do ostravské zimní běžecké ligy. Okruh byl jeden. Ke strartu se dostavilo 30 závodníků z toho 11 žen. Za TT Ostrava startovala RENATA. Bylo -1°C, čerstvě napadlý sníh, přimrzlý povrch a k tomu bezvětří. Vzhledem k tomu, že té noci před ranním startem absolvovala Renča alkoholově vydařený ples Lowell pro a spánku taky moc nedala, její výsledek je více než výtečný a to 6 sekund za pořadově 3. ženou skvělou běžkyní Ivou Pachtovou z MK Seitl. Dosaženým časem si opět zvýšila svůj ,,osobák,, a ještě k tomu na náročnější trati. Obsadila skvělé 4. místo. V cíli padlo uvědomění, jak se její výkon kvalitně  zvyšuje. Jako fotograf tentokrát opět nechyběl TT Honza. Na všechny účastníky čekal po doběhu  čaj,rum a tatranka a vyhodnocení pak proběhlo přímo na běžecké dráze. Tuto akci hodnotíme opět výtečně, v přátelském duchu.

RENATA - TT OSTRAVA - čas: 23:38 - 13. celkově / 4. ž.