Jdi na obsah Jdi na menu

Xtreme Triathlon Brušperk 2010

Je 12.6. a v Brušperku se koná terénní triatlon s parametry 0,8-23-4,5km (103 závodníků) a za náš tým se letos zůčastnil jen Peťa,takže se s námi podělí o zážitek.

Slunečný den,všudypřítomné vedro a díky tomu i zákaz neoprénu na plaveckou část,tak to byl úvod závodu,ale není divu,když voda měla téměř 26 stupňů.Voda byla opravdu skvělá,jenže po absolvování plavecké části v čase 16:13min. ,kdy jsem vyběhl z depa ,zjistil jsem ,že mám přední kolo prázdné (loni jsem kvůli defektu nedokončil) a s pocitem smůly se jal opravovat.Bohužel časová ztráta a s tím spojená špatná psychika zahrály svoje.Stíhací jízdou na svém neodpruženém kole jsem se vydal dohánět ztrátu,ale v terénu se to moc nedalo rozbalit a tak i s opravou defektu jsem rozdrkocaný dorazil po 1:13hod do depa.Pak už jen 4,5km běhu za 22min a byl jsem v cíli a výsledek: