Jdi na obsah Jdi na menu

Kobeřický půlmaraton

Dne 24.10.2010 se v Kobeřicích běžel další závod zařazený do MBP.Tentokrát se běžel náročný kopcovitý půlmaraton a náš tým jsem reprezentoval já Mirek. Start již v 9.00h,typické podzimní velmi větrné ráno a přesto na startu 140 běžců a běžkyň,to svědčí o tom,jak se spoustě lidí v Kobeřicích líbí a myslím,že i tentokrát byli maximálně spokojeni se super organizací závodu,zajímavou atraktivní tratí a fajn klobásou s pivkem po výkonu (klobásu jsem zbaštil i já a ti,co mě dobře znají tomu budou asi těžce věřit)-tož byla fakt dobrá...

Běželo se 5 okruhů,pořád nahoru-dolů,silný vítr,ale tentokrát jsem si závod proti ostravské půlce opravdu užil,kopce i vítr mi svědčí a fakt jsem se kochal.Kobeřice jsou opravdu hezké,nedělní ráno tam má svou atmosféru,banda seniorů z kostela jinak total klidek,prostě proti OV jiný svět...

Závod jsem zaběhl tedy s dobrým pocitem v pro mě průměrném čase 1:48:44 a ze 140 startujích skončil na 103 místě